"Mehed ei nuta": Hyundai on Tänaku jaoks ainuvõimalik samm? Poliitikud lasevad Eesti sporti põhja?

JAGA:


3. oktoobri “Mehed ei nuta” peateemad:

– Ott Tänak võidutses Tšiili rallil: ainult hea stardipositsiooni ja õnnestunud rehvivaliku teene või saab siit ka mingit tõsisemat progressi Fordiga välja lugeda?

– Hääled Ott Tänaku Hyundaisse siirdumise osas kajavad aina kõvemini: kus suitsu, seal tuld? Näib, et isegi Thierry Neuville igatseb teda taga?

– Poliitikud pole medalipidudele oodatud. Riik ei pane uuel aastal EOK ja Team Estoniale pennigi juurde. 2,5 miljonit, mis hasartmängumaksu laekumistest ära võeti, ei kompenseerita, kuigi lubati. Tippspordi matused?

– UEFA lubas Venemaa ja Valgevene jalgpalli noortevõistlustele tagasi, sest lapsed pole süüdi, mida vanemad teevad. 12 riigi jalgpallikoondised teatasid, et ei osale kindlasti ühelgi turniiril koos Venemaaga, aga Eestit selles nimekirjas ei olnud. Miks ei paindu Aivar Pohlak hukka mõistma terroririigiga sõbrutsemise poliitikat?

– Kes on koduse korvpallihooaja esimese paari nädalaga jätnud ootustest parema, kes kehvema mulje? Kuidas kommenteerib Peep Keila rasket nädalat?

– Korvpalli Euroliiga hooaeg algab: kes on soosikud, millised on Žalgirise ja Baskonia võimalused?

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised