"Mehed ei nuta": Häberli kehvad eneseõigustused? Madis Mihkels rassismiskandaalis: kuidas ei õpita?

JAGA:


17. oktoobri “Mehed ei nuta” peateemad:

– Eesti jalgpallikoondise must periood jätkus koduväljakul 0:2 kaotusega Aserbaidžaanile. Kas peatreener Thomas Häberlil on õigus, et fännid ja meedia nõuavad temalt ja meeskonnalt liiga palju? Või oleks tema ülesanne siiski meeskonna mängu parandada, arendada ja oma võimetesse usku süstida?

– Intermarché-Circus-Wanty rattameeskond eemaldas rassistlikult käitunud 20-aastase talendi Madis Mihkelsi koos võistkonnakaaslasega Hiina velotuurilt. Hea, et üldse tervelt Hiinast tulema said ja kohalike lintšida ei antud. Kuidas küll noored sportlased ei õpi?

– Kristian Kullamäe hullab Hispaanias: kas tema vooru MVP väärilised 33 punkti Euroopa tugevaimas liigas on Eesti korvpallurite ajaloo kõvemaid etteasteid? Ja kas siit kumab üks kõva läbimurdehooaeg? Mis võiks olla Henri Drelli järgmine käik?

– Eesti käsipallikoondises algab uus ajastu: Thomas Sivertssoni asemel asus peatreeneriks Martin Noodla. Kiidame?

– Jari-Matti Latvala andis verbaalse obaduse: „Ott Tänak ei sobi Toyotasse, sest ta on sõitja, kes teeb kõik, et tulla individuaalseks maailmameistriks.”

Veel

Mehed ei nuta
Mehed ei nuta
Mehed ei nuta podcast on 2007. aastal Kalev Spordi eetris telesaatena alguse saanud, seejärel aastaid Kuku raadio kuulatavuse tippu kuulunud, 2017. aasta juunist Delfis ilmuv spordisaade, kus Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikud Jaan Martinson, Tarmo Paju ja Peep Pahv arutlevad, vaidlevad, lõõbivad, aasivad, kommenteerivad, ennustavad. Seda kõike sporditeemadel. Ja ausalt, otsekoheselt ja keerutamata.

Hiljutised