Kas maailma esireket ja üks läbi aegade paremaid mängijaid põles läbi?

JAGA:


US Openi suure slämmi meesüksikmängus krooniti võitjaks Daniil Medvedev, kes rikkus Novak Djokovici kalendriaasta Suure Slämmi ürituse, millega viimati oli 1969. aastal hakkama saanud matši tribüünilt jälginud Rod Laver.

Kas maailma esireket põles läbi või oli tulemuses suur osa ikka Medvedevi suurepärasel mängul ja uskumatul servil? Kas Djokovicil kunagi veel nii hea võimalus Suureks Slämmiks võiks tekkida? Või kas üldse kellelgi?

Kui meeste finaalis kohtusid turniiri esimene ja teine asetus, siis naiste võitja otsustasid 18-aastane Emma Raducanu (Suurbritannia) ja 19-aastane Leylah Annie Fernandez (Kanada). Võitjaks osutus Raducanu, kes võitis ajaloos esimesena slämmitiitli, olles turniiri alustanud kvalifikatsioonist. Seejuures võitis ta kümme matši settigi kaotamata – fenomeenaalne!

“Matšpalli” podcast seekordses osas suuresti nendele kahele finaalile keskendubki, kuid vaatab tagasi ka US Openi esimesse nädalasse, kui mängisid veel ka Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi. Saatejuhtide Gunnar Leheste ja Riho Kalluse külaliseks on tennisetreener Redt Reimal.

Saate meiliaadress ootab kuulajate tagasisidet, ettepanekuid või küsimusi aadressil [email protected].

Veel

Matšpall
Matšpall
“Matšpall” käsitleb Eesti tennisesõpru köitvaid teemasid, hekseldab põhjalikult läbi meie tippmängijate esitused rahvusvahelisel ja ka kodusel areenil, avab taustu ning toob mikrofoni ette tenniseelu põnevamad persoonid, kelle mõtted ja tegemised ka laiemale publikule huvi võiksid pakkuda.

Populaarsed

Hiljutised