Raineril oli nädalajagu käes Xbox One ja Martinil PlayStation 4 ning nendest just täna räägimegi. Lisaks on peateemaks The Walking Deadi teise hooaja esimene epsiood.

Saime uue generatsiooni konsoolid testi ja räägimegi natuke pikemalt enda kogemusest nendega ning räägime nii Xbox One’i kui ka PS4 eksklusiivmängudest. Sel nädalal tuli välja ka Steami operatsioonisüsteemi SteamOSi beetaverasioon, mida saab ka igaüks ise proovida. Kuidas see meil läks, sellest saates kuuletegi. Valve’i ja Steami uudiseid on veel, räägike Early Accsessist DayZ Standalone’i näitel ja Dota 2 on nüüd täiesti vabalt mängitav. Palju uudiseid on ka Nintendolt, näiteks Zelda spin-off Hyrale Warriors.

Muidu tuleb mängudest juttu peaasjalikult The Walking Deadi äsjailmunud teise hooaja esimesest osast, mille on läbi teinud nii Martin kui ka Rein. Rein on veel mänginud ka XCOM: Enemy Withini ja Martin PlayStation Vita eksklusiivset rebimistehnikamängu Tearaway. Rainer räägib ka veidrusest nimega NES Remix ehk vanade NESi mängude mikromänguversioonide segust.

Soovituseks on sel nädalal taaskond Humble Bundle, kus on saadaval mitu head mängu nii arvutile kui ka Androidile.