30. augusti Puhata ja mängida: Mis on Nintendo 2DS ja kas Saints Row 4 on hea?

Kui eelmisel nädalal esines Nintendo Gamescomil vaikselt, siis nüüd on nad tulnud välja mitme tähtsa, aga vastuolulise uudisega. Nintendo Wii U hinnalangus oli ette teada, aga nüüd on see fakt. Oluliselt põnevam ja veidram asi on aga Nintendo 2DS taskukonsool, miks on mittevolditav mängumasin, mis mängib 3DSi mänge ilma 3D-efektita. Uudiseid on aga veel, näiteks Microsoft lõpetas punktidega hangeldamise ära ja Lego MMO ikkagi tuleb. Ka Eestist on uudiseid, tulemas on mängude meisterdamise üritus IGDA GameDev ja Sushimonis saab pühapäeviti vanu Nintendo mänge mängida.

Ise me mängisime aga sel nädalal põhiliselt Saints Row 4 ja The Bureau: XCOM Declassifiedi. Esimest mängis vastavalt Rainer Xbox 360-l ja teist Martin PS3-l ja Rein arvutil. Rainer võttis veel ette terve rea uusi ja vanu mänge, sealhulgas DuckTales: Remastered, Asphalt 8: Airborne ja Dishonoredi lisapakk Knife of Dunwell.

Soovituseks on sel nädalal Plants vs Zombies 2, mis on nii iOSile kui ka Androidile tasuta, kuigi hilisemate mikromaksetega.