* Xbox One’i väljakuulutamise järelkajad
* Mitmed konsoolimängud jõuavad PC-le
* Mängud: Metro: Last Light, Heroes VI: Shades of Darkness, Fuse demo, Resident Evil: Revelations demo, Don’t Starve, Terraria, Far Cry 3: Blood Dragon
* Soovitus: PS3 võitlusmängud

Teisipäeva õhtul kuulutati välja Microsofti uus mängukonsool Xbox One ja räägime natuke sellest, mis on vahepeal selgunud ja milliseid mänge veel uuele konsoolikarbile on oodata. Pikemat erisaadet Xbox One’ist saab kuulata Soundcloudist. Veel räägime sellest, et selle genratsiooni lõpus tulevad mitmed eksklusiivsed konsoolimängud ka personaalarvutimängurite õuele, näiteks Mortal Kombat Komplete Edition ja suurema üllatusena ka Metal Gear Rising: Revengeance.

Lisaks:
* Killzone Mercenary ilmub 4. septembril
* Activisioni järjekordne odavmäng
* Sony aktsia tõusis pärast Xbox One’i väljakuulutamist

Mängurubriigis räägib Rein uhiuuest Ukraina FPSist Metro: Last Light ja sellest, kas see on parem või halvem kui Metro 2033, peale selle proovis Rein ka 2D Minecrafti ehk Terrariat. Martin võttis ette HOMM VI iseseisva lisapaki Shades of Darkness ja tõdeb, et see on ebaausalt raske. Juttu tuleb ka Far Cry 3: Blood Dragonist, Sly Cooper 4-st ja Don’t Starve’ist. Rainer on olnud demolainel ja proovinud nii Fuse’i kui ka Resident Evil: Revelationsi demo ja mänginud legendaarset Super Metroidi.

Mängusoovituseks on sel nädalal PS3 võitlusmängude allahindlus, kus peaks leidma midagi igale maitsele.