Täna tuleb välja PS4 mäng The Order 1886. Meil on see läbi mängitud, aga kas on ka põhjust seda soovitada? Lisaks oleme proovinud Nintendo uut 3DSi ja külas on Toodz, kes räägib striimimise võludest ja valudest.

Uudistes räägime sellest, et Google Play’sse on nüüd eestlastel lihtsam oma mänge ja rakendusi üles saada ning et Playtech ostis ära firma, kes teeb Game Makeri nimelist mängude arendamise tarkvara. Lisaks saab Grow Home saab tasuta lisasisu ja Assasin’s Creed: Unity’st võeti ära kohustuslik nutirakenduse kasutamine, mis oli varem vajalik mõnede asjade kättesaamiseks.

Mängudest räägime täna pikalt The Order 1886-st, mille Martin on jõudnud läbi teha ja tunded selles osas on vastakad. Lisaks räägime uuest Nintendo 3DS-ist, mida on proovida saanud nii Rainer kui ka Martin. Ja natukene tuleb jutuks ka The Legend of Zelda: Majora’s Mask samal konsoolil. Pikalt räägime Toodziga, milliseid mänge ja miks ta mängib ning miks ta üldse enda mänge striimib ja milliseid nõuandeid ta algajatele striimijatele annab.

Soovituseks on seekord uus Humble Bundle, kus on mitmed head Square Enixi mängud.