Nüüd on see lõpuks väljas, GTA V uue generatsiooni konsoolidele koos paari uue viguriga. Kas see on uuesti läbimängimist väärt?

Külas on seekord Jan Pillav Euronicsist, kes räägib 29.11 toimuvast Mängude päevast.

Uudiste kohalt oli aga see nädal vaikne, kuigi Far Cry 4 arvutiversiooni varastanud mängurid jäid piinlikkuse olukorda ja andsid sellest ise teada, et olid mängu ebaausalt hankinud. Pärast uue lisapaki väljaandmist on World of Warcraftil taas üle 10 miljoni aktiivse mängija, aga kes tahab lõbusamat MMO-d, neile kuulutati välja see kitsesimulaatori lisana. Ja järgmine Need for Speed on hoopis mobiilimäng.

Mõistagi räägime me seekord Grand Theft Auto V-st, Rainer on seda Xbox One’i peal proovinud, ja samuti sel nädalal ilmunud Far Cry 4-st, mida on proovinud nii Rein kui ka Rainer. Kas need mõlemad olid ootamist väärt?  Lisaks juttu veel Call of Duty: Advanced Warfarest, Assassins Creed: Roguest, Evil Withinist ja kõigi lemmikust – Destinyst.

Soovituseks seekord Far Cry 3, mis GamersGate.com’is maksab täpselt 5 eurot.

Lisaks saatele on meil youtubes käimas projekt, kus laadime seitsme päeva jooksul üles seitse mänguvideot ning loosime kommenteerijate vahel auhindu.