Call of Duty on üks mängumaailma suurimatest nimedest ning seega ei saa me kuidagi mööda vaadata sellest, et välja kuulutati järgmine sarja osa, mis kannab nime Advanced Warfare. Mida sellest arvata?

Põnevaid uudiseid on tänases saates üldse mitmeid, näiteks Activision, kes on ka Call of Duty levitaja, andis teada, et nad inversteerivad kokku 500 miljonit dollarit uuesse FPSi Destiny, mis peaks välja tulema juba sel sügisel. Oluliselt väiksemad rahad on mängud indiehitis Don’t Starve, mis saab suvel endale mitmikmängu ja see on tänastele mänguomanikele täiesti tasuta. Lisaks peatume pikmemalt Nintndol, kelle ei lähe just kõige paremini. Nende mängukonsool Wii U müüs viimase aastaga kõigest 2,7 miljonit ja siit tuleb ka küsimus, kas juunis E3-l kuulutavad nad hoopis midagi uut välja? Peale selle räägime veel Killing Floori uuest osast ja sellest, et MMO The Elder Scrolls Online konsooliversioon lükkub pool aastat edasi.

Mängudest räägime viimase aja väikestest ja põnevatest mängudest, nagu lõbus pusleplatvormikas Stick it to the Man, Outlasti õudsast lisosast Whistleblower, Ubisofti 2D rollikast Child of Light, mikromajandusmängust Factorio ning Trials Fusionis rattaga trikitamisest.

Soovituseks on Humble Bundle’i kevadine väljamüük, kus mitmed head mängud on üliodava hinnaga.