Külas Kaido Haavandi, kes räägib nii Hard Rock Laagri korraldamisest kui ka “ArmA II”st.
Räägime Apple’i Game Centerist, Nintendo suveboonuste maksmata jätmisest ja uutest mängudest.
Juttu tuleb ka tasuta mängudest, “Max Payne 3″st, “Lost Winds”ist ja “Binding of Isaac”ist.
Retrorubriigis on teemaks legendaarne “Age of Empires”.

Seekordsesse mängusaatesse tuli külla Kaido „Draconic“ Haavandi, kes on tuntud nii Hard Rock Laagri korraldajana kui ka bändimehena sellistest gruppidest nagu Loits, Tharaphita, Manatark ja Horricane. Kaido räägib oma ArmA II armastusest ning seletab meile, miks talle see realistlik tasuta jalaväesimulaator niivõrd palju meeldib. Tõmbame nii mõnegi paralleeli mõne aasta taguse õudusmänguga „S.T.A.L.K.E.R.“. Tuleb ka välja, et suurürituste korraldamine ei erinegi väga palju videomängudest.

Uudistes: Apple ei ole väga levinud mänguplatvorm, aga mäki-kasutajaid ei jäeta päris pimedusse – Game Center’i nimeline rakendus ühendab mänge omavahel ja lubab kasutada sõbraliste ja muud sellist. Nintendo jätab aga maksmata (Jaapanis tavalised) selleaastased suveboonused – kui halb peab selleks olukord olema ja kuidas see võib mõjutada Nintendo Wii U väljatulekut? “Max Payne 3” paneb sohitegijad väljaviskamise asemel üksteise vastu mängima. “Starcraft II” esimene lisapakett “Heart of the Swarm” mitmikmängu lubati suurturniiril MLG proovida.

Juttu tuleb ka tasuta mängudest: Crytek lubab peale „Crysis 3“ anda välja vaid tasuta mänge. Kickstarteri projektidest enamus kukuvad läbi, kas Eesti sarnasel saidil on lootust?

Rein mängis veel pisut „Binding of Isaac’i“ lisapaketti „Wrath of the Lamb“, kuid jõudis mängida ka „Max Payne 3“ mitmik- ja üksikmängu. Rainer tõmbab „Max Payne 3-ga“ vaikselt otsad kokku ja proovis ka “Lost Winds’i“ teist osa.

Retrorubiigis räägib Rein ajaloo-teemalisest strateegiamängust „Age of Empires“ ja selle järgedest. Lahkame ka üleloomulikumat „Age of Mythology-t“ ja eelmisel aastal ilmunud tasuta mitmikmäng-järge „Age of Empires: Online“.