“Puhata ja mängida” erikorrespondent, Euronicsi mänguvaldkonna tootejuht Jan Rist on E3 Expol USAs.
Kuuleme, kuidas päriselt Nintendo Wii U konsool käe all tundub ning kuidas hoiavad ennast värskena Xbox 360 ja PlayStation 3.
Räägime ka enneolematust järgede tulvast ning uutest mängudest.

“Puhata ja mängda” erikorrespondent, Euronicsi mänguvaldkonna tootejuht Jan Rist on USAs Los Angelesis maailma suurimal mängumessil E3 ja annab sealt vahetu ülevaate kõigest kõige olulisemast, mis sel aastal üldse mängunduses toimumas on.

Tema käest kuuleme, kuidas päriselt Nintendo Wii U konsool käe all tundub, kuidas hoiavad ennast värskena Xbox 360 ja PlayStation 3 ning mida head on ilmumas Playstation Vita ja Nintendo 3DS platvormidel.

Kunagi varem pole nähtud nii palju järgesid – mida uuenduslikku võib välja lugeda “Call of Duty”, “Assassin’s Creed’i”, “Tomb Raideri”, “Dead Space’i”, “Resident Evil’i”, “Far Cry” ja teiste uute treilerite kohta? Järgmine “Need for Speed” ei viitsi isegi uut nime välja mõelda ja nii saabki mängu nimeks “Most Wanted”.

Mida uut võivad aga pakkuda need mängud, mis järjed ei ole? „The Last of Us“, „Star Wars 1313“, „Dishonored“, „South Park“ ja „Watch Dogs“ saatejuhte külmaks ei jäta. Lisaks, „Witcher’i“ tegijad töötavad uue rollimängu „Cyberpunk“ kallal, „Dota 2“ saab olema tasuta ja „Elder Scrolls V: Skyrim“ saab vampiiri-teemalise allalaetava lisapaketi.

Facebooki-mängus osales mitmeid andekaid Max Payne’i jäljendajaid, Rein ja Rainer valisid välja oma lemmiku, kellele www.konsoolipood.eu kingib „Max Payne 3“ mängu enda valitud platvormile!

Mängukogemused! Saatekülaline Jan mängis lennureisil Vitaga, Rein hakkas „Binding of Isaac’i“ lisapaketi „Wrath of the Lamb“ peale vaat et kilkama ja Rainer jätkas Max Payne 3 kibestunud karjääriga.

Retrorubiigis meenutab Rainer mängu nimega „Psychonauts“ ja proovib seletada, miks tegu on paljude mängukriitikute ühe kõigi aegade lemmikmänguga.