Esimeses saates peatume kõigil selle nädala olulisematel uudistel, millest ühte oluliseimat saime ka oma käega katsuda, sest Rein aitas kauaootaud hakkimisrollika „Diablo 3“ beeta mängimisega testida Blizzardi serverite vastupidavust.

Uudistes räägime veel ka New Super Mario Bros 2st, mis esmapilgul tundub olevat oma eelkäijale sarnane. Saatejuhtide üks eelmise aasta lemmikmänge “The Witcher 2″ jõuab Xboxile ning kõik, mida täiendati, tuleb tasuta ka senistele mänguomanikele: uuendatud on lugu, mootorit ja valgustust, nii et tegemist on peaaegu uue mänguga.

Küsime Reinult, kas sellesügisesest Call of Duty “Black Ops 2″‘st on midagi head oodata?

Räägime veel kahest värskelt väljakuulutatud järjest: „Crysis 3″, „God of War: Ascension“, „Anno 2070“ uuest lisapakist „Deep Ocean“, „Batman: Arkham City GOTY“ jubedast kaanekujundusest ja veel paljuski muust.

Värskete mängukogemustena räägib Martin sellest, miks „Silent Hill: Downpour“ on õudusmäng mitmes mõttes, miks Reinule „Alan Wake’i“ arvutiversioon meeldis ja kui sügavale kaevus Rainer „Fezi“ sügavasse maailma. Retrorubriigis tutvustab Rainer ühte oma lemmikmängu „Cave Story“, mida saab igaüks ise www.cavestory.org lehelt tasuta järele proovida.