Maaklerite tund 7.06.2022: maikuu ülevaade

JAGA:


Maaklerite tunni podcastisarja viimases saates võtavad LHV vanemmaakler Nelli Janson ja Change’i kauplemisükskuse juht Marten Raudsepp kokku maikuu sündmused Balti ja maailma aktsiaturgudel. Lähemalt puudutatakse aktsiasplittide teemat, uusi pakkumisi ja intressikeskkonna muutusi. Samuti arutatakse tehnoloogiaaktsiate, õhku lennanud krüptovarade teemal ja vaadatakse tagasi varasematele Maaklerite tunni podcastidele.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadres-sil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised