Börsihai alustab taas – LHV Podcast 22 2018

JAGA:


“Börsihai 2018” algab 1. oktoobril. LHV maaklertegevuse juht Sander Pikkel ja vanemmaakler Nelli Janson arutavad, mis mäng see selline on, miks tasub aktsiamängus osaleda ja mis on sel aastal varasemast teistmoodi. Milliste strateegiatega on varem võidetud ja millised on sel aastal auhinnad, kuula podcastist.

Vaata lähemalt ja registreeru: lhv.ee/hai

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised