20.09.23 Nädal turgudel: mida on ülekaalulisus aktsiaturgudele toonud?

JAGA:


Inflatsioon ja intressitõsted – sõnapaar, millest ei saa endiselt üle ega ümber. Külas on LHV maakleritegevuse juht Sander Pikkel, kes räägib, mida tähendas Balti börsile LHV võlakirjapakkumise teade ja millist vastukaja sai see meedias. Kuidas algas börsielu kahel uuel tulijal, kiibidisaineril Arm Holdingsil ja toidukulleril Instacartil? Saate lõpuosas räägime, mida on investeerimise ja turgude kontekstis tähendanud ühe suure ja aktuaalse probleemi ehk ülekaalulisuse vastu võitlemine. Saadet juhtis LHV investorkogukonna juht Nelli Janson.

Kirjuta meile aadressil lhv.ee.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil gate.sc/?url=http%3A%2F%2Fwww.lhv.ee&token=362984-1-1672234110067 ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised