15.11.2023 Nädal turgudel: kas turgudele on oodata jõulurallit?

JAGA:


USA inflatsiooninumber tuli oodatust väiksem – kas see võiks tähendada, et intressitõstmise strateegia töötab? Kas tugevad tarbijad nii Hiinas kui USA-s annavad lootust jõuluralliks? Mis nägu on Hiina majandus? Milliseid tehinguid on teinud kuulsad fondijuhid ning kuidas aitab tehisintellekt analüüsida ettevõtete tulemuste presenteerijaid? Neile küsimustele otsivad ja annavad vastuseid LHV investorkogukonna juht Nelli Janson ja LHV investeerimisteenuste juht Allan Gaidunko.

Kirjuta meile aadressil [email protected].

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised