11.10.23 Nädal turgudel: mida tähendab Iisraeli-Palestiina konflikt aktsiaturgudele?

JAGA:


Nädalavahetusel kuulutas Iisrael peale Hamasi rünnakut välja sõjaseisukorra. Mida tähendab väga veriseks kujunenud konflikt aktsiaturgudele? Vaatame otsa USA tugevalt tööjõuturule ning majandusele, mida hoiavad üleval rikkad pensionärid. Juttu tuleb ka Louis Vuittoni kottidest, Google’i uuest telefonist ja sellest, mida on teinud AI teemadel vaikne püsinud Apple, et tehisintellekti-rallist mitte kõrvale jääda. Saadet juhtisid LHV investorkogukonna juht Nelli Janson ja investeerimisteenuste juht Allan Gaidunko.

Kirjuta meile aadressil lhv.ee.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil gate.sc/?url=http%3A%2F%2Fwww.lhv.ee&token=362984-1-1672234110067 ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised