08.11.2023 Nädal turgudel: kes võiksid Balti börsil üllatada?

JAGA:


Seekordses saates räägime veidi laiemalt, kuidas on turgudel alates aasta algusest läinud. Tulemustehooajale kohaselt vaatame, mida näitab tulemused avalikustanud ettevõtete koondpilt. Külas on LHV analüütik Raido Tõnisson, kelle analüüsifookus on seatud suuresti Balti turgudele ning kellelt kuuleme, kuidas läheb meie kohalikel börsiettevõtetel ja kes võiksid olla siinsed üllatajad. Saate tegid LHV investeerimisteenuste juht Allan Gaidunko ja LHV analüütik Raido Tõnisson.

Kirjuta meile aadressil [email protected].

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.

Veel

LHV
LHVhttps://www.lhv.ee
LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

Hiljutised