#020 KV.EE kinnisvara-podcast – Tõnu Toompark ja Annika Ole-Holm (2021-11-04)

JAGA:

Novembri KV.EE kinnisvara-podcast’is tuleb kõne alla korterite üürituru uus tulija Eften Living. Teemast kõnelevad Eften Living projektijuht Annika Ole-Holm ning kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Annika Ole-Holm’iga tuli juttu asukohast, miks Mustamäe on Eften Living suguse ettevõtte vaatest hea asukoht ning miks ei ole üürielamut investeeringuna soetatud näiteks luksuslikuma piirkonnana käsitletavasse Kalamajja või kesklinna.

Räägime, milliseid kortereid ja millise hinnaga Eften pakub. Juttu tuleb korterite sisustusest, mida Eften Living on vajalikuks pidanud korterites pakkuda ja kuidas üürnikud sisustuse paketi vastu võtavad.

Mõnevõrra üllatuslikuna selgub, et korterite üürnikud on valmis üürikorteri broneeringuid üsna pikalt ette tegema. Tavapärasem käsitlus on olnud, et üürnik otsib üürikorterit siis, kui seda kohe-kohe vaja on.

Puudutamata ei jää teema, kas maakleritel samuti on Eften Living’uga koostöövõimalusi. Samuti annab Annika Ole-Holm mõned soovitused maakleritele ja üürileandjatele, kuidas üüriäris konkurentsis püsida.

=============================

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. Seekordses episoodis tuleb juttu turule trügivast uuest üürileandjast Eften Living. Efteni plaanidest räägivad projektijuht Annika Ole-Holm ning kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile [email protected].

# Telli podcast enda podcast’i äppis
# Pane laik ja jälgi KV.EE Facebook’i lehte www.facebook.com/kinnisvaraportaalKVEE
# Vaata podcast’i videona KV.EE Youtube’i kanalil www.youtube.com/user/KVEEvideo
# Värske podcast’i leiad KV.EE maaklerikeskkonnast RBO www.kv.ee/rbo

Veel

KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvarapodcast
KV.EE kinnisvara-podcastis käsitletakse kinnisvara müügi, vahendamise ja turuga seonduvaid teemasid. Räägitakse maakleritest ja maakleritele. Podcast on videona üleval ka Kinnisvaraportaal KV.EE Youtube'i kanalil.

Populaarsed

Hiljutised