Mehhiko ralli kokkuvõte ja saatejuhtide unistuste WRC kalender

JAGA:


„Kuues käik“ podcast läks Mehhiko ralli nädalal viimast korda videopildis otse-eetrisse pühapäeval kell 21.30. Võtsime kokku möödunud neli päeva, draamatilisemad sündmused ja põneva poodiumiheitluse, vastasime vaatajate küsimustele ning võtsime kaks videokõnet Leoni kohapeale: ühe reporter Kaspar Ruusile ja teise Eesti fänn Andrusele.

Hommikuses saates viskas üks kuulajatest meile ette põneva ülesande: koostada oma unistuste WRC kalender (13-etapiline). Saatejuhid Gunnar Leheste ja Roland Poom on päev otsa nuputanud ning tulid saate lõpus oma nimekirjadega lagedale.

Kingitustega varustasid meie parimaid küsimuste esitajaid seekord Balbiino, Vitamin Well ja T-Shirt Store. Palju õnne kõikidele võitjatele – teiega võetakse ühendust!

Küsimused on teretulnud ka kahe ralli vahel aadressile [email protected]. WRC sari ja „Kuuenda käigu“ otse-saated jätkuvad 20.-23. aprillini, mil peetakse Horvaatia asfaldiralli.

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised