"Kuues käik": Kes on Portugali ralli esimese täispika päeva suurimad üllatajad ja ebaõnnestujad?

JAGA:


Portugali autoralli MM-sarja reedesel võistluspäeval on jäänud sõita veel õhtune 3,36 km pikkune Lousada kiiruskatse. Enne päevale lõplikult joone alla tõmbamist saab juba öelda, et Portugali ralli avapäev on pakkunud emotsioone, õnnestumisi ja ebaõnne igale maitsele.

Neljandal katsel ralli liidriks kerkinud üheksakordne maailmameister Sebastien Loeb tegi juba järgmisel katsel ootamatult lapsiku vea ja katkestas. Kaheksakordne ilmameister Sebastien Ogier lõhkus kaks rehvi ning pidi seitsmendal katsel päeva lõppenuks kuulutama. Miks vanameistrid põrusid?

Ott Tänak langes kahe rehvipurunemise tõttu kümnendaks, kuid püsis enne seda kõrges mängus. Mida Tänakul Portugalist veel püüda on?

Kuidas on Kalle Rovanperä suutnud vaatamata esimesele stardikohale püsida võiduheitluses? Kes on olnud päeva suurimad üllatajad? Kas ohtrates rehvipurunemistes mängib rolli Pirelli, keerulised olud või mõlemad?

Nendele ja paljudele teistele küsimustele otsisime vastust reedeses “Kuues käik” podcastis. Saadet juhtisid Kaspar Ruus ja Roland Poom, Portugalist jagas muljeid Peep Pahv.

Head kuulamist!

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised