Kreeka ralli suur küsimus: kas Hyundai püsib ühes tükis? Pahvi muljed mudaselt testikatselt

JAGA:


Kalle Rovanperä võitis Kreeka ralli testikatse – kas see tähendab, et noor soomlane hakkab ka homme päris katsetel tempot dikteerima? Kas Ott Tänaku Hyundai püsib seekord ühes tühis ja mida põnevat on kahe ralli vahepeal toimunud üleminekuteturul?

Neile ja paljudele teistele küsimustele üritasid “Kuuenda käigu” podcastis vastust leida Gunnar Leheste, Roland Poom ja Kreekas kohapeal viibiv Peep Pahv, kes käis täna oma silmaga ka testikatset kaemas.

Karta on, et homseks ei jõua teed veel vihmast ja mudast ära kuivada, mis teeb ralli veelgi ettearvamatuks ja huvitavamaks. Lisagem siia juurde fakt, et 90 kilomeetrit sõidetakse esimesel pikal päeval ilma hoolduspausita.

Kreeka ralli iseärasuste ja tiimide võimalike taktikate kõrval arutleme ka teemal, miks Hyundai järgmise aasta auto testidest avalikkusesse nii vähe videosi ja pilte on läbi tilkunud. Kas tõesti suudavad nad testid nii salajases hoida või viitab see mingitele tõrgetele?

Saatesse võib saata ka küsimusi aadressil [email protected].

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised