Kas Hyundai peaks Kreeka ralli viimasel päeval Neuville'i ja Tänaku kohad vahetama? Jah, muidugi!

JAGA:


Kreeka ralli teine pikk võistluspäev lõppes Hyundai kolmikjuhtimisega: Thierry Neuville juhib kolm katset enne lõppu Ott Tänaku ja Dani Sordo ees, täpselt minuti sisse mahub veel ka parim Toyota piloot Elfyn Evans.

Kalle Rovanperä lootused kõrgele kohale lõpetas päeva teisel kiiruskatsel (SS9) juhtunud kokkupõrge puuga, mis lõhkus põhjalikult MM-sarja liidri auto tagaosa. Soomlasel on jäänud püüda vaid punktikatse punkte.

Tänak kaotab Neuville’ile 27,9, Sordo 52,9 sekundit. Lõpuni on vaid 45 kilomeetrit. Kas Hyundai ajutine tiimipealik Julien Moncet peaks andma Neuville’ile korralduse Tänak mööda lasta, sest Tänakul on Rovanperä püüdmiseks kokkuvõttes oluliselt paremad šansid – olgugi, et jätkuvalt väiksed? Kas selline korraldus enne punktikatset tuleb? Ja kui tuleb, kas Neuville alluks sellele?

Põnev seis on ka Junior WRC tiitliheitluses, kus trumbid on Robert Virvese käes, kes edestab britt Jon Armstrongi 13 katse järel 53,2 sekundiga. Armstrong tuli päevaga eestlasele 53,8 sekundi võrra lähemale, viimase katsega võttis tagasi tervelt 25,2 sekundit.

Viimane päev tuleb igal juhul põnev nii WRC kui ka JWRC kategoorias!

Saate meiliaadress on [email protected].

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised