“Sotsiaalmeedia teeb õnnelikke veel õnnelikumaks ja õnnetuid veel õnnetumaks."

JAGA:


Stilist Ženja Fokin tunnistab ausalt, et sotsiaalmeedia juba mõjub kord nii, et inimesed võrdlevad ennast teistega ja ka tema ise pole mingi
erand: “Kui me räägime siin avatud kaartidega, loomulikult ma võrdlen – analüüsi mõttes, kas ma saan midagi paremini teha ja mis on sõnum, mida ma kannan.” Kroonika podcasti, mida sel korral juhib Stella K. Wadowsky, jäävad Brigitte Susanne ja Ženja vähemalt ühes küsimuses erinevale seisukohale – selleks on sotsiaalmeedias oma toidupiltide jagamine. Nimelt leiab Fokin, et toit maitseb selgelt paremini, kui telefon parasjagu käes ei ole, kuid Brigitte Susanne jääb kardinaalselt teisele seisukohale.

Veel

Kroonika podcast
Kroonika podcasthttps://kroonika.delfi.ee/
“Uudishimu pole patt” on Eesti enim loetud ajakirja Kroonika meelelahutuslik podcast, kus ajakirjanikud annavad avameelse ülevaate meelelahutussündmustest. Koos meiega saab luusida ringi erinevate suurürituste telgitagustes ja kuluaarides. Arutleda maailmas toimuva üle nii nagu meie seda päriselt näeme ja kuuleme. Koos vaatame ajas tagasi, meenutades erksamaid lugusid läbi Kroonika ajalooliste väljaannete. Saatejuht: Ingrid Veidenberg.

Populaarsed

Hiljutised