76. osa: Kas Juventuse kaitseliini on üldse võimalik murda?

JAGA:

Jalgpalli Meistrite liiga finalistid on juba poolfinaalide avamängude järel sisuliselt selged: Madridi Real võitis Atleticot 3:0, Juventus Monacot 2:0. Õhtulehe jalgpallisaates „Kolmas Poolaeg“ võtavad selle nädala mängud kokku ajakirjanikud Henry Rull, Kaarel Täll ja Mart Treial.
Pikemalt lahatakse Juventuse kaitseliini, kelle selja taha pole ühtegi väravat löödud kuues järjestikuses Meistrite liiga matšis. Kas ja kuidas üldse on võimalik Monacol või potentsiaalsel finaalivastasel Realil murda ülikogenud ja taktikaliselt tark Itaalia meeskond?

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.