62. osa: Klavanit ja Liverpooli ootab lahing võimsa Man Unitediga, saates erikülaline!

JAGA:


Õhtulehe jalgpallisaates “Kolmas Poolaeg” räägivad ajakirjanikud Kaarel Täll ja Ott Järvela ning Eesti koondislane Markus Jürgenson hetke põnevamatel jalgpalliteemadel.

Muidugi on jutuks Ragnar Klavani koduklubi Liverpooli olukord – kolm mängu võiduta püsinud meeskonda ootab pühapäeval matš üheksamängulist võiduseeriat eviva Manchester Unitediga. (3.19) Kuidas on Jose Mourinho saanud Punased Kuradid toimima (14.52) ja milles peitub Liverpooli võimalus? (9.34)

Peatutakse põgusalt ka FIFA aasta auhindade teemal ning Jürgensoni sunnitakse õigeks kuulutama kas Klavani või koondise peatreeneri Martin Reimi valik. (21.18)

Saate teises pooles vesteldakse novembri lõpus FC Florast lahkunud Jürgensoniga argisematel teemadel – milline näeb välja elu jalgpalluril, kellel parajasti koduklubi ei ole?(30.11) Kuidas on lood tervisekindlustusega?(30.59) Kas töötukassas on end arvele võetud? (31.12) Kuidas käib enese vormis hoidmine? (33.38)

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Hiljutised