190. osa: Eesti jalgpalli nõiaring – ilusad kaotused, äkilised optimismisüstid ja valusad koslepid

JAGA:

Saatejuht Karl Juhkamil olid „Kolmanda poolaja” stuudios külas Mainizi hävitustööd oma silmaga näinud Kaarel Täll ja Mihkel Annus, kellega koos üritati mõistatada, miks ikkagi nõnda läks.

Peatreener Martin Reim sõnas mängueelsel pressikonverentsil, et Eesti koondisel on plaan. Kui lihtsasti mõistetav see fännide jaoks oli? Miks ei suutnud meie pallurid vastastega sammu pidada juba avavilest peale?

Kelle jaoks võis too 0:8 kaotus olla koondise lahkusmimänguks? Milliseid noori tuleks edaspidi rahvusesinduse töösse kaasata? Kas Martin Reim üldse peaks veel peatreenerina jätkama?

Vastuse saavad need ja paljud teised küsimused!

Saatest ei puudunud ka Coolbeti panustamisrubriik

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.