157. osa: Tagurpidi karjääriga Liivak leidis taas mängurõõmu

JAGA:


Õhtulehe ajakirjanikel Siim Keral ja Kaarel Tällil käis külas FC Flora väravakütt Frank Liivak, kes on vaatamata noorele eale üsna kogenud jalgpalluriks sirgunud. Selja taga on karjäär Hollandis, Itaalias, Hispaanias ja Bosnias, kuid tänavu liitus ta esmakordselt Eesti kõrgliigas mängiva meeskonnaga. Kui tavaliselt minnakse samas eas Eestist ära, siis Liivaku karjäär kulgeb mingis mõttes tagupridi. Flora eest on ta teinud stabiilse hooaja ja uuesti jalgpallist rõõmu hakanud tundma.

Lisaks lahati saates pikemalt Eesti noortekoondiste teemat. Liivak on üks kõigi aegade kogenumaid U21 vanuseklassi koondise mängijaid, kuid tema CVs on vaid üks võit, mis tuli debüütmatšis Andorra vastu. Pärast seda käis ta järjepanu U21 koondise eest väljakul 28 korda ja jäi alati võiduta. Kas Eesti noortel jääb puudu nahaalsusest või millestki muust? Väljamaa jalgpalli lähedalt näinud Liivak jagab omi mõtteid!

Coolbeti panustamisrubriigis tuleb juttu Soome ja Inglismaa jalgpallist!

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Hiljutised