143. osa: Eesti klubid eurosarjades: 8 mängu, 1 võit – reaalne tase või lati alt läbi jooksmine?

JAGA:

Õhtulehe vutisaates “Kolmas poolaeg” analüüsisid ajakirjanikud Siim Kera, Henry Rull ja Mart Treial Eesti jalgpalliklubide tänavust eurosuve. Kaheksast mängust võeti üks võit, väravate vaheks jäi 5:18. Iisraeli klubile Be’er Sheva Hapoel kaotanud Flora jätkab küll Euroopa liigas, kuid Levadia, Kalju ja Transi kontinentaalkohtumised on selleks suveks peetud.

Kas tegemist on ebaõnnestumisega või pallisid meie klubid oma taseme välja? Kuidas mõjutas tiimide mängu suvepuhkus? Mis peaks Eesti jalgpallis muutuma, et klubid Euroopas paremat mängu suudaks näidata?

Head kuulamist!

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.