13. osa: Ronaldo jalaviibutusest, amatööride nutulaulust ja Aivar Pohlaku-nimelisest fännitribüünist

JAGA:


Vaatame üle olukorra Meistrite Liigas (1.30), räägime kõige meeldejäävamatest olukordadest ja ennustame, kes pääsevad lõppkokkuvõttes edasi. Seejärel liigume Eestisse (20.45), kus räägime ründaja Artur Rätteli saatusest ning olukordadest Infonetis, Nõmme Kaljus ja Levadias, sest, olgem ausad, Floras on kõik selge.

Samuti tõmbab Ott Järvela ennast käima Paide Linnameeskonna teemal (30.20), sest nendele ei meeldi, et peavad pallima liiga palju mänge tööpäevadel ehk nädala sees. Tegemist on aga amatöörmeeskonnaga ehk pallurid käivad näiteks tööl.

Saate teises pooles anname ülevaate headest kihlvedudest (37.05) ja vastame neljale ootamatule küsimusele (40.50) ja viktoriiniküsimusele (46.15), milleks seekord on: milline mängija on pallinud kõige enamates finaalides ja kui paljudes? Vihje: Messi on viiendal kohal 19 finaaliga ja edetabeli esimesed kaks on pallinud Inglismaal ning nad juhivad päris pika vahega. Tulemusi näed siit (kuid ära spikerda): i.imgur.com/q7frSYQ.jpg.

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Hiljutised