Kinoveebi Erisaade: Kas Zack Snyderi neljatunnine "Õigluse liiga" oli ootamist väärt?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” erisaates võtame luubi alla 18.03 HBO Maxi jõudnud Zack Snyderi “Õigluse liiga”, mis on neljatunnine režissööri versioon 2017. aastal kinodesse jõudnud kahetunnisest “Õigluse liigast”.

Kas pea 4 aastat hiljem valminud režissööri algupärane visioon muudab filmi paremaks ja kas stuudiol ikka tasus anda Snyderile pea 70 miljonit, et ta saaks teha lisavõtteid ja ka uued arvutiefektid? Nendele ja paljudele teistele küsimustele anname vastused tunnises erisaates, kus keskendume ainult Zack Snyderi eepiliselt pikale superkangelasefilmile “Õigluse liiga”.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: rrnovod@gmail.com.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Hiljutised