91. Kinoveebi Jututuba | Kumb jääb peale – Wonder Woman või Mandalorian?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 91. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud.

Seejärel anname hinnangud värskete kinofilmidele “Wonder Woman 1984” ja “Laululind”.

Saate viimases osas jagatakse koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (30 Coin, Alice in the Borderlands, Blood of Zeus, Ella Bella Bingo, Black Mirror, The Mandalorian, Eufooria, Lennusaatja, The Stand)

1:20:01 Anname hinnangud värskete kinofilmidele “Wonder Woman 1984” ja “Laululind”.

1:57:42 Filmiuudised meilt ja mujalt

– 1:57:53 “Tenet” jõuab 22.12 Telia sisuleidjasse.
– 2:03:30 “The Book of Boba Fett” ja uus “‘Walker, Texas Ranger” seriaal.
– 2:09:10 “Mortal Kombat” lükati edasi.
– 2:14:54 “Kaose planeet” (“Chaos Walking”) lükati samuti edasi.

2:20:18 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: rrnovod@gmail.com või Kinoveeb.ee Facebookis.

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Hiljutised