5. Kinoveebi Jututuba: kas Christopher Nolan käis tõesti Tallinnas?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” viiendas saates räägivad Ragnar, Henryk ja Helen, mis filme ja seriaale on nad koduste vahendite (televisioon, DVD, Blu-ray, Netflix jne) abil vahepeal vaadanud.

Seejärel võetakse läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt ning antakse hinnang praegu kinodes olevatele filmidele “Lemmikloomasurnuaid, “Shazam!” ja kinoklassika “Tuulest viidud”.

Lisaks uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

00:00 Auhinnamäng: vasta küsimusele ja võida Stephen Kingi raamat “Lemmikloomasurnuaid” (vastused: jututuba@kinoveeb.ee)

Küsimus: mis on Stephen Kingi raamatu ja uue filmi suurim sisuline erinevus?

02:09 Mis filme ja seriaale oleme vahepeal vaadanud?

35:43 Uudised

1:26:53 Arvamused filmidest “Lemmikloomasurnuaid, “Shazam!” ja “Tuulest viidud”.

1:57:06 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: jututuba@kinoveeb.ee

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Hiljutised