48. Kinoveebi Jututuba | Kas Lõuna – Korea rekordifilm "Parasiit" oli parima filmi Oscarit väärt?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning Kinoveeb.ee peatoimetaja Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 48. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida oleme vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix jne) abil vaadanud (“The Outsider”, “Kingdom”, “Locke and Key”, “Mythic Quest: Raven’s Banquet”, “Ragnarok”, “Star Trek Picard” jpt.)

Seejärel anname hinnangud kinofilmidele “Kelly gängi tõeline lugu”, “Varda kui Agnes”, “Koerad ei kanna pükse” ja “Siil Sonic”.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“The Outsider”, “Kingdom”, “Locke and Key”, “Mythic Quest: Raven’s Banquet”, “Ragnarok”, “Star Trek Picard” jpt.)

1:23:10 Anname hinnangud kinofilmidele “Kelly gängi tõeline lugu”, “Varda kui Agnes”, “Koerad ei kanna pükse” ja “Siil Sonic”.

2:01:33 Filmiuudised meilt ja mujalt.

2:18:04 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: jututuba@kinoveeb.ee

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Hiljutised