47. Kinoveebi Jututuba | Kes võidavad Oscarid ja kas "Talve" on uus Eesti filmiklassika?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning Kinoveeb.ee peatoimetaja Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 47. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida oleme vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix jne) abil vaadanud (“What Did Jack Do?”, “The Ragnarok”, “The Outsider”, “See”, “Friends”, “Possession”, “Star Trek Picard”, “Demon School”, “My Hero Academia”, jpt.)

Seejärel anname hinnangud kinofilmidele “Grete ja Hans: Sünge muinasjutt”, “Hüljatud”, “Kurjuse lapsehoidja”, “Röövlinnud”, “Talve”, “Kelly gängi tõeline lugu”, “Sin City” (Forum Cinemas Kinoklassika)

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt ning ennustame, mis filmid hakkavad öösel vastu 10. veebruari Oscareid võitma.

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“What Did Jack Do?”, “The Ragnarok”, “The Outsider”, “See”, “Friends”, “Possession”, “Star Trek Picard”, “Demon School”, “My Hero Academia”, jpt.)

1:20:47 Anname hinnangud kinofilmidele “Grete ja Hans: Sünge muinasjutt”, “Hüljatud”, “Kurjuse lapsehoidja”, “Röövlinnud”, “Talve”, “Kelly gängi tõeline lugu”, “Sin City” (Forum Cinemas Kinoklassika)

2:07:39 Filmiuudised meilt ja mujalt ja Oscarite ennustused.

2:23:24 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: jututuba@kinoveeb.ee

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Hiljutised