45. Kinoveebi Jututuba | "Väikesed naised" vs "Džentelmenid", kes väljub võitjana?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 45. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Helen nende filmide ja seriaalide üle, mida oleme vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix jne) abil vaadanud (“Kipo and the Age of Wónderbeasts”, “Final Space”, “The Head Hunter”, Poola “The Witcheri” film, “The 13th Warrior”).

Seejärel anname hinnangud kinofilmidele “Džentelmenid” ja “Väikesed naised”. PS! Ragnar vaatas ka “Pahad poisid kogu eluks” ära.

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Helen läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“Kipo and the Age of Wónderbeasts”, “Final Space”, “The Head Hunter”, Poola “The Witcher”, “The 13th Warrior”)

39:37 Anname hinnangud kinofilmidele “Džentelmenid” ja “Väikesed naised”. PS! Ragnar vaatas ka “Pahad poisid kogu eluks” ära.

1:08:28 Filmiuudised meilt ja mujalt

1:17:04 Nädala filmi – ja seriaalisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: jututuba@kinoveeb.ee

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Hiljutised