34. Kinoveebi Jututuba | "Kiirtee põrgusse" Urmas E. Liiv paljastab oma õudusfilmi saladused

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Kinoveebi Jututoa” 34. saates räägivad Ragnar, Henryk ja Helen pikalt ja laialt “Kiirtee põrgusse” režissööriga Urmas Eero Liiv, kes räägib meile põhjalikult filmi loomise tagamaadest.

Koos üritatakse aru saada, mis seisus on Eesti õudusfilm ning räägitakse ka laiemalt Eesti filmist. Lisaks räägib režissöör ka õudusfilmidest, mis on teda kõige enam mõjutanud ning nagu praegustele aegadele kohaselt jõuame otsaga ka maailmas laineid lööva “Jokkeri” juurde.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised