126. Kinoveebi Jututuba | Marveli peksufilm "Shang-Chi ja Kümne Rõnga legend" üllatab positiivselt

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 126. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (The Stand, What if…?, The Old Ways, Ted Lasso, He’s All That jpt)

Seejärele anname hinnangud kinofilmidele: Põssa, Candyman, Ära Hinga 2, Shang-Chi ja Kümne Rõnga legend, Pahalane

Sisukord:

01:47 Saatejuhtide kuulajamäng #31

22:15 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (I’m Standing on 1,000,000 Lives, Edens Zero, The Stand, The Twilight Zone, Eden, Naked and Afraid, What if…?, You Were Never Really Here, The Old Ways, Thelma, He’s All That, Thor, The Rock, Happy-Go-Lucky, Ted Lasso, Brooklyn Nine Nine, Marvel One-Shot: All Hail the King, Utopia, See, The Witcher)

1:46:58 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: Põssa, Candyman, Ära Hinga 2, Shang-Chi ja Kümne Rõnga legend, Pahalane

2:36:12 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected].

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised