115. Kinoveebi Jututuba | Kas "Kena vaikne kohake 2" on aasta parim õudusfilm?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 115. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Sweet Tooth, Bo Burnham: Inside, Loki, Dexter).

Seejärele anname hinnangud uutele kinofilmidele: Kena vaikne kohake 2 ja Mehe raev.

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

24:05 21. saatejuhtide kuulajamäng.

36:20 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (Sweet Tooth, Dexter, Bo Burnham: Inside, Wataha, Office, Mare of Easttown, Millennium, Harry Potter and the Sorcerer’s Stone, The Exorcist, Feel Good, Loki)

1:42:31 Anname hinnangud uutele kinofilmidele: Kena vaikne kohake 2 ja Mehe raev.

2:21:53 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Hiljutised