11. Kinoveebi Jututuba: nüüd teame, mida kujutab endast Cannes'i filmifestival

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 11. saates jagavad Ragnar, Henryk ja Helen oma Cannes’i filmifestivali kogemusi ning lisaks räägitakse ka festivalil nähtud filmidest.

Seejärel arutatakse, mis filme ja seriaale (“Troonide mängu” lõpp) on vahepeal koduste vahendite (Netflix jne) abil vaadatud ning antakse hinnang praegu kinodes olevatele filmidele (“John Wick 3: Parabellum”).

Lisaks uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Uudised (Cannes’i filmifestivali muljed, festivalil nähtud filmid ja Nolani film Eestis)

1:17:25 Mida oleme kinos ja kodus vaadanud? (“Troonide mäng”, “Chernobyl”, “Chewing Gum”, “Lucifer”, “Dead to Me”, “It’s Bruno”, “John Wick 3: Parabellum” jpt)

2:23:30 Mida sel nädalal kinos ja kodus vaadata? Ehk nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised