#122 | Lummav vaade, trepijooks ja nutikas maja ehk Tallinna äripiirkonna kroonjuveel Skyon

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 122. osas realiseerimise ühe küllakutse, mille meile tegi 111. osas Capital Milli tegevjuht Kaarel Loigu ning käisime tutvumas Tallinna hetke ühe ägedama tornmaja Skyoniga. Meid võõrustas Capital Milli Baltikumi investeeringute juht Kristjan Kivipalu, kes oli meile enne salvestust valmis mõelnud korraliku spordiprogrammi, et siis hingeldatavate ja õhupuuduses saatejuhtide kõrval särada.

Kristjani juhtimisel käisime keldrikorruse parklatest kuni katuseni hoone läbi ning muuhulgas osalesime ka trepijooksul, kus lõpuks suhu kerkinud veremaik tõi ühele saatejuhile meelde aastatetagused kahe lisaajaga korvpallimängud kuulsates Virumaa saalides ning teisele saatejuhile kangastusid kunagi noore ja vitaalsena Peda kehakultuuriteaduskonna suusalaagris mingitel kehvasti määritud puulippidel läbitud tõusumeetrid Tehvandil. Ehk siis tegelikult oli tahtmine saate pealkirjaks panna “Veri, higi ja pisarad Skyonis”, sest oli nii ühte, teist kui kolmandat.

Kui lõpuks Algisel ja Siimul jälle õhk ajust enam-vähem läbi hakkas käima, siis uurisime Kristjanilt, mis loom see Skyon ikkagi on. Sukeldusime maja peentesse haldusmehhanismidesse, tahtsime teada, kas Bruce Willis mahuks Skyoni ventilatsioonišahtides ringi roomama ning kas lifti laes on luuk, mida mööda saab põgeneda liftišahti. Need ja ka mõned oluliselt intelligentsemad küsimused said Kristjani poolt kõik kenasti vastatud ja loodame, et saatest rubriigist “veidi teistmoodi” saavad meie kuulajad natukenegi aimu ühe tänapäevase büroohoone hingeelust.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised