#120 | Varjatud puudused – säravad advokaadid Karin ja Ingeri-Helena teevad põletava teema selgeks!

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 120. osas käivad Siim ja Algis väga nööri mööda ning proovivad mitte eksida, kuna asi läheb väga juriidiliseks kätte. Meil on külas PwC Legal Eesti juhtivpartner ja kinnisvara- ja ehitusõiguse ning äritehingute valdkondade juht Karin Marosov ning PwC Legal Eesti kinnisvara- ja kaubandusõiguse valdkonna advokaat Ingeri-Helena Kakko.

Põhiliseks jututeemaks on varjatud puudused kinnisvara ostul ja müügil. Mis üldse on kinnisvara juures puudusteks ning millal kvalifitseerub üks puudus varjatud puuduseks. Tahtsime teada, et mis juhtub, kui näiteks Algis müüb puudusega korteri ning pärast ütleb niiskete kutsikasilmadega kohtukullile otsa vaadates, et tema ei teadnud üldse midagi, et vannitoa äravool jookseb otse tädi Maali porgandipeenrasse, mitte tsentraalsesse kanalisatsiooni.

Proovisime oma ala spetsialiste erinevate ekstreemsete olukordadega rööpast välja lüüa, aga lõpuks said ka kaks lolli saatejuhti tänu Karini ja Ingeri-Helena kannatlikele seletustele endale varjatud puuduste teema üsna hästi selgeks. Oled sa ostnud või müünud kodu või investeerimiskinnisvara, tegutsenud eraettevõtjana või juriidilise isikuna, avastanud varjatud puuduse kohe või paari aasta pärast või seni pääsenud probleemideta, igal juhul leiad sa sellest saatest endale huvitavat kuulamist.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised