#119 | Poemüüjast kinnisvarainvestor ehk üks inspireeriv lugu vägevast pealehakkamisest

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 119. osas on meil külas ühes väikeses n-ö külapoes müüjana töötav naine, kelle abil proovime purustada müüti, et kinnisvarasse investeerimiseks peab kahtlemata olema väga suur palk või rikka Kanada vanaonu pärandus. Nagu meie seekordse saate kangelanna oma kolme üürikorteriga tõestab, siis õige suhtumise, meeletu koguse pealehakkamise ja “Kinnisvarajutud” podcasti väikese abiga on võimalik ka vaatamata madalale palgale ja suurele perele teha suuri asju.

Sellest osast kumab igal hetkel välja see kuldne mõte, et ei tohi mõelda ja öelda, et ei saa, vaid tuleb mõelda, kuidas saaks. Saates räägib poemüüja detailselt lahti, kuidas ta investeerimispisikuga nakatus, mis on tema kinnisvaraportfelli nurgakiviks (vihje: Siimu Vaida flip), kuidas on tal õnnestunud kahe järgmise korteri ostul kõvasti hinda alla kaubelda ning mis on teda kogu sellel teekonnal kannustanud.

Räägime ka väikeste kohtade väikeste inimeste kadedusest ning sellest, kui oluline on kinnisvarainvestorina mitte lasta segada ennast valede inimeste jutul ehk lülitada enda kõrvust välja kõik need pinisejad, kelle eesmärk on sind maha tehes alla tõmmata, et siis ise ennast veidi paremini tunda. Igatahes, kui see osa ka alustavaid investoreid ei inspireeri, siis meie ei tea, mis üldse võiks inspireerida.

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised