#115 | Reality-staarid Kirke ja Ander Talu väikeste kohtade võludest ja tuvis*tta täis rõdudest

JAGA:


“Kinnisvarajutud” podcasti 115. osas on meil külas reality-staarid Kirke ja Ander Talu, kes on laiemale avalikkusele tuntud kui hiljutised saate “Naabrist parem” hooaja võitjad. Meie saatesse tulid nad kui uljad noored investorid, kes on toimetanud Väike-Maarjas flippimiste ja üürikorteritega ning planeerivad nüüd renoveerida ühe vägeva maja.

Loomulikult räägime üsna detailselt lahti ka “Naabrist parem” saate telgitaguste lood ning räägime, mida sellises shows osalemine annab. Lisaks saame teada, et Anderil on juba nooruspõlvest suur armastus flippimise vastu, aga objekt, mida flipitakse, on midagi hoopis muud, kui me oma saates harjunud oleme kuulma.

Igal juhul on seekordne osa ood Virumaale ning Väike-Maarjale ning kuna muidu sinna Algise sõnul ei pidavat saama, siis omal veidral moel ka Assamallale. Väiksemad kohad, korterid 8000-10 000 euro eest, tuvis*tta täis rõdud ning palju muud kinnisvarainvestori jaoks erutavad teemad on selle saate fookuses!

Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti võtta. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks.

Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik.

Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Toeta meie tegemisi Patreonis ja saa ligipääs boonusepisoodidele ja muule lisamaterjalile: www.patreon.com/kinnisvarajutud

Veel

Kinnisvarajutud
Kinnisvarajutud
Podcast “Kinnisvarajutud” võtab luubi alla Eesti kinnisvaraturu ning üritab erinevad teemad sügavuti lahti rääkida. Eesmärk on rääkida kinnisvarast kui varaklassist (väike)investori vaatenurgast ning olla valdkonnast huvitatutele abimeheks ja meelelahutuseks. Saatejuhid on mikroinvestor ja kinnisvarahuviline Siim Semiskar ja kinnisvaramaakler ning 1Estate Kinnisvara juhatuse liige Algis Liblik. Kuulajad saavad kaasa rääkida, küsimusi küsida või saate kohta tagasisidet anda Facebooki grupis Kinnisvarajutud.

Populaarsed

Hiljutised