Tagasiside challenge: soov areneda ja kasvada vs vajadus olla armastatud sellisena nagu me oleme

JAGA:


Seekord on fookuses arengu kõige võimsam tööriist – TAGASISIDE. Tänud, Karl Laas, et kutsusid mind Upsteem’i kliendiüritusele põrgatama mõtteid tagasiside andmise ja vastuvõtmise teemadel teiste personalivaldkonna inimestega.

“Tagasiside suurim challenge seisneb teadlike valikute tegemises kahe ambivalentse inimvajaduse ristteel: soov kasvada ja areneda ning saada paremaks versus vajadus olla aktsepteeritud, armastatud ja tunnustatud täpselt sellisena nagu me oleme.”

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised