Riina Varts: juhina on meil kõigil oma 'bränd' — kes Sa oled ja kuidas Sina juhid

JAGA:


Seekordne vestluskaaslane, Riina Varts, on Eesti HR maastiku kõrgelt respekteeritud suurkuju. Ta on tegelenud inimeste juhtimise ja juhtide toetamise ning arendamisega ligi 20 aastat; kindlasti eredalt tuntud personalijuhina nii Hansapangast kui ka Eesti Energiast. Aastast 2012 on Riina diplomeeritud Executive Coach, Academy of Executive Coaching (AoEC) partner ja litsentsitud koolitaja ning EBS Juhtimiskoolituse Keskuse coaching’u õppejõud. Täna on Riina ise endale tööandja ja arendab Eesti juhte ning juhtimist. Riina sõnul on tema missiooniks muuta inimeste tööelu rahuldustpakkuvamaks toetades ja arendades juhte ning seeläbi ka organisatsioone Eestis.

“Oma personaalse brändi määratlemine tähendab kogu maailmale näitamist, kes ma olen ning mille eest ma hea seisan. Kuidas mina ennast juhina defineerin? Mis mind mõnest teisest juhist eristab? Juhi personaalne bränd sisaldab nii teadlikkust oma väärtusmaailma osas kui ka konkreetseid juhile omaseid käitumismustreid, mis peegeldavad vastavaid tõekspidamisi. See on vajalik, et sa juhina saaksid oma inimestele kommunikeerida, milline juht sa oled ja et nad mõistaksid, miks sa ühes või teises situatsioonis just nii käitusid. Paljudes juhtides ma aga ei näe seda teadlikkust; ma ei näe, et juhid oleks selle enda jaoks selgeks mõelnud. Töötan täna väga palju just juhtide isiklike brändide loomisega, et panna paika, milline see juhi personaalne käekiri on.” — Riina Varts

Kuulake kindlasti …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised