Ragnar Sass: edukad juhid investeerivad plahvatuslikult rohkem aega oma tiimiliikmete arendamisse

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on Eesti start-up maailma tipptegija ning Garage48, Pipedrive’i ja Clanbeat’i kaasasutaja Ragnar Sass. 2015. aastal nimetas TechCrunch & The Europas Pipedrive’i Euroopa parimaks B2B start-up’iks. 2016. aasta jaanuaris auhinnati Pipedrive parimaks eraettevõttest tööandjaks Eestis. 2017. aasta algupoole jõudis Pipedrive aga märgilise 50 000 maksva kliendini. Ettevõttel aitab pöörase kiirusega edasi kasvada investeerimisfirma Atomico kevadine ligi 16 miljoni eurone rahasüst. Ragnariga räägimegi juhtimisväljakutsetest organisatsioonikultuuri loomisel, mis tänasel päeval üliedukaid ettevõtteid ülejäänutest eristavad.

“Uus põlvkond, kellest täna on saamas suurim osa tööjõuturust — ehk siis millenialid —, näevad suhet juhi ja töötaja vahel fundamentaalselt teistsugusena. Nende suur ootus on, et juhid aitaksid neil nii professionaalselt kui ka isiksustena kasvada ja areneda. Juht ei ole enam mitte niivõrd ülesannete jagaja või äärmuslikus vormis nö käsuandja rollis, vaid juhis nähakse hoopis treenerit ja coach’i. Aeg, mis edukad juhid investeerivad oma tiimiliikmete arendamisse, on plahvatuslikult kasvanud. See muutus on viimaste aastate juhtimise suur trend. Mis siis praktikas tähendab seda, et juhtidel on korralik surve üle vaadata, kuidas olla hea juht oma tiimile. See on sisuliselt küsimus, kuidas kasvada juhist liidriks?” — Ragnar Sass

Kuulake kindlasti …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised