Piret Jamnes: mis on professionaalsus juhtimises?

JAGA:


Minu vestluskaaslaseks on Fontese pikaajaline partner ja juhtide arengunõustaja-mentor Piret Jamnes. Pireti rohkem kui 15-aastane kogemus juhtide hindamise ja arendamise valdkonnas on suurepärane alus arutamaks Eesti juhtide professionaalsuse üle.

“Professionaalsus juhtimises kätkeb endas nii vaimse võimekuse teatud taset, piisavat juhtimiskogemust ja seeläbi omandatud “juhi tööriistakasti” kui ka isiksuslikku küpsust, et ennast ja tiimikaaslasi teadlikult juhtida.” – Piret Jamnes

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised