Peeter Tohver: tippjuht kui meeskonna kõige 'rumalam' liige

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on selle sõna kõige aupaistvamas mõttes elukutseline juht Peeter Tohver. Peeter on juhtinud ettevõtteid ja meeskondi Eestis, Ida-Euroopas, Venemaal – nii pikaajaliselt kui eriülesannete lahendajaks kutsutuna – juba üle kolmekümne aasta. Märksõnadeks Tallinna Kaubamaja, Falck, G4S, Moskva linna transpordiamet, Talleks, jne. Täna pakub ta koos mõttekaaslasetega mobiilse juhtimise teenust Interim Agentuuri Velström Vallner Tohver kaudu. Vestlusest koorub selgelt välja, et Peeter on kutsumuselt juht, mis kajab vastu ka tema olemuses.

“Kui küsida, mis on tippjuhi töö ja mille eest juhile palka makstakse, siis mina ütleks, et juhina on oluline koondada enda ümber tugev meeskond, kes kõik eranditult on oma ala tipptegijad ning kellega on võimalik oodatud tulemused koju tuua. Ma võin siiralt öelda, et olen kõikides ettevõtetes tippjuhina olnud kõige ‘rumalam’ liige oma meeskonnas. Ma ei ole tundnud ei kaubandust, ei turvavaldkonda ega tööstusmaailma nii hästi kui need inimesed, kes minu meeskonnas tol hetkel töötasid. Minu roll ja minu töö tippjuhina oligi panna oma valdkonna tippinimesed üheskoos uskuma, et need eesmärgid ja ootused, mis meil väljakutsena täitmiseks olid, on päriselt meie omad, usutavad ja et me suudame need pingutades ka saavutada.” — Peeter Tohver

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised