Ott Pärna: edukas juht suudab rääkida oma loo järgijate looks

JAGA:


Ma ei hakka ette lugema tema ülikirjut CVd, kuid ütlen vaid, et minu seekordseks vestluskaaslaseks on erakordselt laia silmaringiga energiast pakatav Dr. Ott Pärna, kes ise identifitseerib ennast ettevõtja, majanduseksperdi, Eesti riigi fänni ja spordiaktivistina.

Arutleme Ottiga, kuidas tõsta Eesti juhtimiskvaliteeti, mis suunaks meid teadlikult tegutsema selle nimel, et teaksime, kuhu me oleme teel, miks meid maailmale vaja on ja kuidas me teeme Eesti elujärje kordades paremaks.

“Liidri definitsioon on ju see, et liidril peavad olema järgijad. See eeldab, et juhil peab olema oma lugu, millesse ta ise siiralt usub ja mille nimel ta põlemisega toimetab. Kuid sellest ei piisa. Et sinust saaks liider, pead sa aga suutma rääkida oma loo kellegi teise inimese looks, mille peale ka tal läheks silm särama ja ta aitaks õhinaga need asjad koos ellu viia. Et ta annaks sulle nö südamelubaduse, mille nimel on ta valmis tegema vast isegi rohkem kui ta teeks pelgalt raha eest.” — Ott Pärna

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised